Don´t tell me

how good you make it;

tell me how good it makes me

when I use it.

›››Leo Burnett

In Store radio - Net Cube

Background music, hudební kulisa

Při naší práci se často setkáváme s obchodníky, kteří jsou rozladěni z toho, že investovali nemalé prostředky do ozvučení prodejen a plasmových obrazovek a výsledný přínos je rozporuplný. Málokdy bývá k dispozici kvalitní databáze vhodné hudby, proto v praxi v lepším případě prodavači pouštějí svá oblíbená cedéčka, v horším nehraje hudba vůbec. Plasmové obrazovky na tom bývají ještě o stupeň hůře.

Vyvinuli jsme proto ve spolupráci se společností Media Trading CZ produkt Net Cube, který nabízí kompletní řešení pro audiovizuální kulisu v provozovnách. Zařízení umožňuje přehrávání zvolené hudby, vlastních reklam a obrazových spotů. Na základě dlouhodobých zkušeností bylo nadefinováno 15 hudebních kanálů (včetně dvou kanálů pro českou a slovenskou hudbu), které vhodně namixovanou hudbou dotvářejí atmosféru prodejny.

Výhodou oproti komerčnímu rádiu je absence mluveného slova či komerčních reklam, oproti CD přehrávači databáze skladeb a jednoduchost ovládání a oproti MP3 přehrávači v PC ošetření autorských práv a výběr skladeb.

Programování probíhá přes server a vlastní ovládání je maximálně zjednodušeno tak, aby nemohlo docházet ke výpadkům/změnám v programu vlivem obsluhy. Tím je docíleno jednotného ozvučení (včetně případných reklam a obrazu) ve všech provozovnách daného řetězce.

Tomuto produktu je věnována samostatná prezentace zde: www.netcube.com

Kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.